Co mají společného indický kuchař a parta fitness holek?

Po předchozím úspěchu degustačních večeří s Honzou Nedomou jsem se na Lexoru rozhodli uspořádat další zážitkové hody, tentokrát s kuchařem Gouthamem Rajem Allamem.…...
22 . 09. 2022

Po předchozím úspěchu degustačních večeří s Honzou Nedomou jsem se na Lexoru rozhodli uspořádat další zážitkové hody, tentokrát s kuchařem Gouthamem Rajem Allamem. Ten se k nám do Česka před pár lety přistěhoval z Indie. 

Goutham je skvělý kuchař, i když tady pracuje pro softwarovou firmu. Vaření je ale jeho největší vášní už od dětství, kdy se ještě motal kolem plotny mamince. A v kuchyni je jeho nadšení vidět.

 

Nic samozřejmě není na poprvé perfektní a my jsme chtěli nejdříve vychytat všechny mouchy. Proto jsme na Lexoru udělali zkušební zážitkovou večeři. A abychom měli nějakou zpětnou vazbu, pozvali jsme na ochutnávku fitness trenérku Kamilu Štreitovou a její partu z Olomouce. 

Mimochodem, holky byly skvělé! Moc fajn parta lidí.

Když dorazily, nejdříve se ještě porozhlédly po Lexoru, a pak už byl nejvyšší čas usednout ke stolu v apartmánu Mariane. 

Goutham navařil šestichodové menu v němž nám představil svou rodnou zemi. Hosté tak mohli ochutnat kromě několika druhů tradičního indického kari třeba rýžové placky Dosa, pudinkový dezert Kheer nebo Hyderabadi Biryani – barevnou specialitu pocházející přímo z Gouthamova rodného města Hajdarábád.

Nakonec všechno proběhlo v pohodě. Byli jsme rádi za zpětnou vazbu od přítomných fitnessek a teď už můžeme říct, že zanedlouho můžete přijít Gouthamovo výtečné menu ochutnat i Vy.

Svatba v kostele? Na co si dát pozor

Svatba v kostele? Na co si dát pozor

Kostely jsou naprosto dokonalým romantickým místem pro svatbu. Není to však tak jednoduché jako svatba na úřadě. Církevní sňatky mají spoustu svých pravidel a výjimek. Pro začátek musí alespoň jeden z vás být věřící. A pokud byste se třeba časem chtěli rozvést, máte...

číst více
Jak vybrat ideální místo na svatbu?

Jak vybrat ideální místo na svatbu?

Vybrat svatební místo je jedním z nejzásadnějších rozhodnutí při plánování svatby. Často je to také ale jedno z nejtěžších rozhodnutí, pokud máte hodně požadavků. Jak místo vybrat a na co byste při rozhodování neměli zapomenout? Čtěte a dozvíte se to. Podle čeho se...

číst více

Apartmán SOFT

Sametově hebký a příjemně útulný pro méně náročné

Apartmán METAL

Kov v jeho nejrůznějších podobách ve dvou dvoulůžkových pokojích

Apartmán INDUSTRIAL

Apartmán s prvky industriálního stylu a venkovní terasou

Apartmán MARIANE

Rozlehlý apartmán s dvěmi ložnicemi s nádherným výhledem

Příběh Lexoru

Pokud máte rádi příběhy a chcete poznat ten náš, tak vás rádi provedeme